Agencja
interaktywna
YoungMedia


zespół

YoungMedia to zgrany zespół kreatywnych osób z bogatym doświadczeniem technologicznym i marketingowym.

Pracujemy razem już od ponad 20 lat, dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy jedną wielką, interaktywną rodziną. Świat nowoczesnych technologii to dla nas nie tylko codzienność, ale przede wszystkim pasja.

Za nami już ponad 360 projektów – pracujemy zarówno dla firm zatrudniających 1 pracownika, jak i dużych korporacji. Z większością klientów współpracujemy niezmiennie od wielu lat, budując tym samym długotrwałą relację, opartą na wzajemnej lojalności i zaufaniu. Każdy nowy projekt traktujemy jak kolejne wyzwanie, w którym chcemy przekazywać to, co dla nas najważniejsze – wysoką jakość, użyteczność i funkcjonalność rozwiązań tworzonych zgodnie z najnowszymi standardami.

Poznaj nasz zespół
kim

Kim jesteśmy?

Agencją interaktywną specjalizującą się w tworzeniu stron internetowych i aplikacji wspierających Twój biznes

nas

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Doświadczenie w tworzeniu skutecznych rozwiązań takich jak strony internetowe, aplikacje czy platformy wspierające biznes klientów
  • Brak typowych dla korporacji trudności w kontakcie z nami
  • Wysoka jakość i partnerskie relacje
  • Zorientowanie na cele i elastyczność – czyli chęć dopasowania się do oczekiwań klienta
Puchar

Dlaczego warto z nami współpracować?

Lampka

W YoungMedia każdego dnia staramy się podążać za zróżnicowanymi potrzebami naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Cenimy sobie twarde dane i strategiczne myślenie, które pozwala wypracować odpowiednie rezultaty, dlatego też w naszych projektach nie brakuje autorskich rozwiązań szytych na miarę. Nie boimy się nowatorskich pomysłów i innowacyjnych idei. Uważamy, że wyłącznie świeże, otwarte spojrzenie na to, co znane pozwala nam kreować nową, technologiczną przyszłość, z równoczesnym poszanowaniem przeszłości.

tryby

Projekty realizowane w YoungMedia bazują na najlepszych, sprawdzonych technologiach dostępnych na światowym rynku. Wysoka jakość oferowanych usług to dla nas priorytet, dlatego też współpracujemy z partnerami specjalizującymi się w marketingu internetowym. W ten sposób nasi klienci mogą mieć pewność, że tworzone przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem SEO, przez co stają się najlepszą wizytówką firmy.

Gry

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych i e-commerce pozwoliło nam pójść o krok dalej i opracować produkt, który w ostatnich latach rewolucjonizuje działalność wielu polskich przedsiębiorstw. Tworzymy nowoczesne platformy grywalizacyjne, czyli kompleksowe narzędzia motywujące i edukujące pracowników oraz partnerów sprzedażowych. Opracowujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb danej branży, uwzględniając przy tym najnowsze trendy i technologie.

Misją YoungMedia jest

rozwijać biznes naszych klientów poprzez tworzenie dopasowanych i skutecznych stron internetowych oraz aplikacji webowych.

Poznaj nasz zespół

Rafał Rakoczy

Obecnie obsługuje kluczowych klientów i kieruje zespołem deweloperskim. Specjalizuje się we wdrażaniu programów motywacyjnych dla klientów oraz zwiększaniu zaangażowania w sektorze B2B klientów oraz wewnętrznych w zespołach handlowców. Planuje, rekomenduje, analizuje programy motywacyjne i lojalnościowe dla firm. Prywatnie sportowy aktywista lubiący wszelakie projekty sportowe połączone z bieganiem i dwoma kółkami.

Rafał Rakoczy

CEO Założyciel Agencji YoungMedia

Grzegorz Musioł

Na co dzień zajmuje się szerokim tematem związanym z WEB. Koder i programista z wieloletnim doświadczeniem w budowie i aktualizacji stron internetowych i sklepów e-commerce. W wolnym czasie włącza kamerę albo siebie w rozmaite inicjatywy multimedialne, eventowe lub sportowe.

Grzegorz Musioł

Administrator i Webdeveloper w Agencji YoungMedia

Rafał Kwaśniak

Programowaniem zajmuje się od 2004 roku, a z Youngmedia związany jest na stałe od 2006 roku. Tworzy rozwiązania oparte głównie na frameworku Laravel, zaczynając od rozbudowanych serwisów internetowych a kończąc na rozwiązaniach API obsługujących aplikacje webowe oraz natywne. Po godzinach aktywny amator biegania oraz jazdy rowerem po asfalcie i lesie.

Rafał Kwaśniak

Programista w Agencji YoungMedia

Tomasz Okoński

Posiada 15 letnie doświadczenie w branży internetowej. Ceni muzykę i dobre jedzenie. Pożeracz książek. Intensywnie gra w gry i ogląda seriale.

Tomasz Okoński

Frontend Developer w Agencji YoungMedia

Michał Fidor

Działa na kilku frontach Youngmediowej walki o dobry design i satysfakcję klienta. Zajmuje się projektowaniem nowoczesnych stron internetowych i obsługą graficzną wszelakiej treści. Człowiek od gaszenia asapowych pożarów. Prywatnie biegowy świr z ukierunkowaniem na górskie biegi ultra.

Michał Fidor

Grafik i operator platform lojalnościowych

Artur Jachimczak

Zarządza realizowanymi projektami. Czuwa nad tym, aby klienci dostali to, czego oczekują i wtedy, gdy tego potrzebują. Na co dzień koordynuje przebieg projektów, a prywatnie lubi podróżować. 

Artur Jachimczak

Junior Projekt Manager w Agencji YoungMedia

Referencje

Najbardziej wiarygodną rekomendacją naszych usług są opinie klientów, dlatego w tym miejscu oddajemy im głos – przeczytaj, co oni mówią o YoungMedia.

Nasze realizacje