Strona internetowa dla firmy FizjoCito

Klient

FizjoCito

Co zrobiliśmy?

 • Analiza rynku pod względem konkurencji i potencjalnych użytkowników
 • Wykonanie projektu strony
 • Wdrożenie projektu
 • Uzupełnienie treści
 • Optymalizacja strony
Pobierz PDF z realizacją
Fizjo Cito

Wyzwanie:

Centrum Indywidualnej Terapii “Fizjocito” na co dzień pomaga sportowcom nie tylko w dbaniu o swoje zdrowie, ale także w profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściu do treningu. My mieliśmy pomóc klientowi w dotarciu do swoich pacjentów obecnych i przyszłych. 

Rozwiązanie i Efekty:

Zajęliśmy się kompleksową realizacją strony wizerunkowej firmy. Strona spełnia wszelkie oczekiwania współczesnego użytkownika – jest szybka, intuicyjna i dopracowana wizualnie. Chcieliśmy ukazać profesjonalizm i bogate doświadczenie naszego klienta, dlatego na stronie znajdują się liczne filmy i zdjęcia.

Istotne było dla klienta to  aby filmy  działały w przeglądarce Safari na urządzeniach mobilnych. 

Przyszły pacjent lub uczestnik szkolenia znajdzie na stronie najważniejsze informacje o firmie, sposób pracy i podejście do pacjenta, które Fizjocito praktykuje. Na stronie znajduje się też prezentacja produktu marki drcool, oferta szkoleniowa, a także wartościowy blog i liczne referencje znanych postaci ze świata sportu.

Strona internetowa dla firmy

Zobacz kolejną realizację

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Spodobała Ci się nasza oferta? Napisz do nas!


  Rafał Rakoczy CEO

  Rafał Rakoczy

  CEO

  pl. Baczyńskiego 2
  43-100 Tychy
  Tel 502 678 564
  kontakt@youngmedia.pl

  YoungMedia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w 43-100 Tychach, przy pl. Baczyńskiego 2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy – KRS 0000914031, wysokość kapitału zakładowego:
  5000,00 zł, NIP: 6462990922, REGON: 389832035